MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021 YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME DUYURUSU

2021 YILI YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME DUYURUSU

Yeniden Yönetici Görevlendirme Takvimi için tıklayınız.

Eğitim kurumu yöneticiliklerine başvuruları ile ilgili kurulan iletişim ve koordinasyon birimi bilgileri için  tıklayınız.

Bulunduğu eğitim kurumunda 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı listesi için tıklayınız.

NOT: 01 Nisan 2021 tarihinde ilan edilen 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı listesinin 117. sırasında bulunan 22*******88 T.C.Kimlik Numaralı Ziya GÖKALP'ın görev süresi ile ilgili kayıtların (özlük dosyası bilgileri, MEBBİS kayıtları vb.) incelenmesinde adı geçenin bulunduğu okulda 8 yıllık görev süresini tamamlamadığı tespit edildiğinden ilan listesinden çıkarılmıştır.

Bulunduğu eğitim kurumunda 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı listesinin son hali için tıklayınız.

Müdürlüğü boş bulunan eğitim kurumları ile 4 veya 8 yılık görev süresini tamamlayan müdürlerden boşalacak eğitim kurumlarının listesi için tıklayınız.

Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı boş bulunan eğitim kurumları ile 4 veya 8 yılık görev süresini tamamlayan müdür başyardımcıları ve müdür yardımcılarından boşalacak eğitim kurumlarının listesi için tıklayınız.

 

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.