MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 KUMBARA FİNANSAL OKURYAZARLIK PROJE EKİBİNİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARETİ

3 KUMBARA FİNANSAL OKURYAZARLIK PROJE EKİBİNİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARETİ

Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve Doğuş Holding arasındaki işbirliği anlaşması ile başlayan‘3 Kumbara Finansal Okuryazarlık’ eğitimlerinin çalışmalarını izlemek üzere ilimizi ziyaret eden Doğuş Grup proje ekip üyeleri Sayın Doç. Dr. Cengiz BAHÇEKAPILI ve Sayın Doruk CANBİLEN ile Proje eğitim görevlisi Mehmet YUSUFOĞLU  İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Vasi ETE’yi makamlarında ziyaret ettiler.

Kızıltepe ilçemizdeki eğitimlerin sona ermesinin ardından Artuklu ilçemizde devam edecek olan ‘3 Kumbara Finansal Okuryazarlık’ eğitimlerine 4. Sınıf öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin ilgisinden memnun kaldıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın ETE; özel kurum ve kuruluşların ve STK’ların eğitim müfredatlarına katkı sunan projelerinin eğitim süreçlerine sağladığı fayda üzerinde durarak projenin bağlı okullarımızda yürümesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 İl Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettikten sonra Kızıltepe İpekyolu İlkokulundaki eğitim çalışmasını izleyen Doğuş Grup proje ekip üyeleri Sayın Doç. Dr. Cengiz BAHÇEKAPILI ve Sayın Doruk CANBİLEN bu tür eğitimlerin öğrencilerin okul çağında ve  gelecekte para kontrolü konusunda sorularına cevap verilebilecek bir eğitim olduğunu dile getirdiler.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.