MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Gençlik Derneği´nin Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU´nu Ziyareti

Anadolu Gençlik Derneği´nin Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU´nu Ziyareti

Anadolu Gençlik Derneği´nin Kızıltepe, Nusaybin ve Midyat yönetim kurulları, Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU´nu ziyareti etti.

Üç ilçenin yönetim kurulu Başkanları Mehmet Sait ARSLANHAN (Kızıltepe), Şükrü YAVUZ (Nusaybin), Sabahattin AYDIN (Midyat), kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kurma ve bahçesinde ağacı olmayan okul bahçelerine ağaç dikme projeleri ile ilgili bilgi vermek üzere Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mevlüt KUNTOĞLU´nu makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında projelerinin ilk adımı olan Kızıltepe Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde kurdukları 50,000 lira değerinde kitap bağışını göstermek üzere İl Milli Eğitim Müdürü KUNTOĞLU´na bir plaket takdim ettiler. 

Anadolu Gençlik Derneği´nin çalışmaları ile yakından ilgilenen Sayın KUNTOĞLU benzer çalışmalarının gerekliliğine vurgu yaptı. Ziyaret ile ilgili memnuniyetlerini dile getiren Sayın KUNTOĞLU, Anadolu Gençlik Derneği Yönetim Kurullarına çalışmalarının muvafakkiyeti dileğinde bulundular.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.