MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN, MARDİN DİLLER VE DİNLER KOROSUNU KABUL ETTİ…

CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN, MARDİN DİLLER VE DİNLER KOROSUNU KABUL ETTİ…

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Cumhurbaşkanlığı Sarayında 81 ilden katılan öğretmenler onuruna verilen resepsiyona Mardin Diller ve Dinler Korosunu davet ettiler.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilden gelen öğretmenlerin yanı sıra yurt dışında görev yapan öğretmenlerin de katıldığı resepsiyonda tamamı öğretmenlerden oluşan 21 kişilik Mardin Diller ve Dinler Korosu, Halk Müziği ve Sanat Müziği parçalarını seslendirdi. Koronun seslendirdiği Türkçe, Kürtçe ve Arapça ezgiler büyük beğeni topladı.

Büyük gayretler göstererek Cumhurbaşkanlığı makamında ilimizi en güzel şekilde temsil eden Mardin Diller ve Dinler Korosu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın M.Sait Kerimoğlu refakatinde Müzik Öğretmeni Sayın Seçkin Mataracı öncülüğünde, Müzik Öğretmenleri Sayın Seçkin Yılmaz, Kemal Yaşar, Yalçın Bilen, Seçil Seda Bozkurt, Nifsi Cihan Sezik, Hakan Başeğmez, Makbule Uyar, Gülhan Altınışık, Cansu Balceli, Evrim Çağlar Irmak, Mehtap Keşan Akdoğan, Kasım Timur, Ahmet Sidar, Çiğdem Erdem, Onur Kara, Ümit Can Erten, Bünyamin Telli, Murat Ulutaş, Banu Erdem öğretmenlerimizin katılımı ile Cumhurbaşkanlığı Sarayında müzik ziyafeti verdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle öğretmenler onuruna verilen resepsiyonda çok samimi kabullerinden dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Hanımefendi Sayın Emine Erdoğan’a; Başbakanlık Binasında güzel kabullerinden dolayı Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na, Meclis Binasında bizi ağırlayan Sayın Meclis Başkanvekilimiz Sadık Yakut’a,  Milli Eğitim Bakanlığı Binasında çok yakın ilgilerinden dolayı Sayın Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı ve Milli Eğitim Bakanı Müsteşarı Sayın Yusuf Tekin’e teşekkür ederiz.

Ayrıca ilk günden son güne kadar bizleri yalnız bırakmayıp bize refakat eden Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Ali Yılmaz’a, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Daire Başkan Vekili Sayın Muhittin Yılmaz’a,  Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Dairesi Eğitim Uzmanı Güner Altun’a teşekkür ederiz.

En güzel şekilde bizi ağırlayan ve içten bir misafirperverlik örneği sergileyen Altındağ Belediyesi Belediye Başkanı Sayın Veysel Tiryaki’ye, Keçiören Belediyesi Belediye Başkanı Sayın Mustafa Ak ve Belediye Başkanı Yardımcısı Ferhat Erdoğan’a, Beypazarı Kaymakamı Sayın Mustafa Kaya’ya, Beypazarı Belediye Başkanı Sayın Tuncer Kaplan’a teşekkür ederiz.

Mardin Diller ve Dinler Korosunun tüm öğretmenlerine gösterdikleri üstün çabadan dolayı kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.


Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.