MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘GİTMEDİĞİMİZ YER BİZİM DEĞİLDİR PROJESİ’ HAYATA GEÇİRİLDİ

 ‘GİTMEDİĞİMİZ YER BİZİM DEĞİLDİR PROJESİ’ HAYATA GEÇİRİLDİ

 

  Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil ERSÖZ’ün destekleriyle bu yıl Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘Gitmediğimiz Yer Bizim Değildir’ Projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında ilk ziyaret birleştirilmiş sınıf uygulaması yapılan Çiftlik İlkokulu ve Çiftlik Anaokulu’na yapıldı.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından yapılan proje kapsamında bu yıl il ve ilçe yerleşim yerlerine uzak köy okullarında çalışan öğretmenler ve idareciler ziyaret edilerek eğitimcilerin sorunları ve isteklerinin dinlenmesi, sıkıntılarının yerinde görülmesi ve eğitimcilere destek verilmesi amacıyla hayata geçirildi. Mardin Vali yardımcısı Tolga Kamil ERSÖZ, İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı A.Vasi ETE ve Şube Müdürü Abdurrahman ŞAHİN öğretmenlerle görüşerek isteklerini ve sıkıntılarını dinlediler. Görüşmeden sonra öğretmen ve öğrencilere hediyelerini dağıtarak köyden ayrıldılar.

 

 

 

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.