MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘GİTMEDİĞİMİZ YER BİZİM DEĞİLDİR PROJESİ’ KAPSAMINDAKİ ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

‘GİTMEDİĞİMİZ YER BİZİM DEĞİLDİR PROJESİ’  KAPSAMINDAKİ ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

‘Gitmediğimiz Yer Bizim Değildir Projesi’ kapsamında Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil ERSÖZ, İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı A.Vasi ETE, Şube Müdürü Abdurrahman ŞAHİN ve Ar-Ge Biriminden Şemsettin ERCAN  köy okullarını ziyaret etmeye devam ettiler. Bu kapsamda Ömerli ilçesine bağlı Fıstıklı İlkokulu, Yaylatepe İlkokulu ve Tokdere İlkokulu ziyaret edildi. Ziyaret esnasında okuldaki öğrencilere tişört hediye edildi. Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet edildi. Köy okullarındaki gayretli çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür edildi ve hediyeler verildi.

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından yapılan proje kapsamında bu yıl il ve ilçe yerleşim yerlerine uzak köy okullarında çalışan öğretmenler ve idareciler ziyaret edilerek eğitimcilerin sorunları ve isteklerinin dinlenmesi, sıkıntılarının yerinde görülmesi ve eğitimcilere destek verilmesi amaçlanmaktadır.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.