MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘GİTMEDİĞİMİZ YER BİZİM DEĞİLDİR PROJESİ’ KAPSAMINDAKİ ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

‘GİTMEDİĞİMİZ YER BİZİM DEĞİLDİR PROJESİ’ KAPSAMINDAKİ ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

 

‘Gitmediğimiz Yer Bizim Değildir Projesi’ kapsamında Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil ERSÖZ, İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı A. Vasi ETE ve Şube Müdürü Abdurrahman ŞAHİN köy okullarını ziyaret etmeye devam ettiler. Bu kapsamda Savur ilçesine bağlı Bengisu, Koşuyolu ve Gölbaşı köylerindeki okullar ziyaret edildi. Ziyarette öğrenci ve öğretmenlerle sohbet edildi. Köy okullarındaki gayretli çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür edildi ve hediyeler verildi. Öğretmenler de ziyaret dolayısıyla çok memnun olduklarını ifade edip, teşekkür ettiler.

 Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından yapılan proje kapsamında bu yıl il ve ilçe yerleşim yerlerine uzak köy okullarında çalışan öğretmenler ve idareciler ziyaret edilerek eğitimcilerin sorunları ve isteklerinin dinlenmesi, sıkıntılarının yerinde görülmesi ve eğitimcilere destek verilmesi amaçlanmaktadır.

 

Vali Ozan Caddesi Hükumet Konağı /MARDİN - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.