MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gitmediğimiz Yer Bizim Değildir Projesi

Gitmediğimiz Yer Bizim Değildir Projesi

‘Gitmediğimiz Yer Bizim Değildir Projesi’ kapsamında Mardin Vali Yardımcısı Tolga Kamil ERSÖZ ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Abdurrahman ŞAHİN köy okullarını ziyaretlerinin 7.sini gerçekleştirdiler. Bu kapsamda Nusaybin ilçesine bağlı Hasantepe, Çiğdem, Balaban ve Sınırtepe köylerindeki okulların yanı sıra Nusaybin Sevgi Yuvası Anaokulu da ziyaret edildi. Yapılan ziyaret esnasında öğrenci ve öğretmenlerle sohbet edildi. Köy okullarındaki gayretli çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür edildi ve hediyeler verildi. Öğretmenler de ziyaret dolayısıyla çok memnun olduklarını ifade edip, teşekkür ettiler.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından yapılan proje kapsamında bu yıl il ve ilçe yerleşim yerlerine uzak köy okullarında çalışan öğretmenler ve idareciler ziyaret edilerek eğitimcilerin sorunları ve isteklerinin dinlenmesi, sıkıntılarının yerinde görülmesi ve eğitimcilere destek verilmesi amaçlanmaktadır.

 

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.