MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVER TÜRKER´DEN MARDİN´E OKUL

HAYIRSEVER TÜRKER´DEN MARDİN´E OKUL

Türkerler İnşaat A.Ş’nin sahibi Hayırsever Kazım TÜRKER Mardin Artuklu İlçesinde 32 derslikli bir İmam Hatip Lisesi ile 250 kişilik pansiyon binası yapmak için Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir protokol imzaladı.

 

Artuklu İlçesi Vali Konağı mevkiinde yapılmak üzere planlanan 32 derslikli İmam Hatip Lisesi ve 250 kişilik pansiyonun yapılması için Türkerler İnşaat A.Ş. ile Mardin Valiliği Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında bir protokol imzalandı. Protokol maddelerinin İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU, İnşaat ve Emlak işlerinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sait KERİMOĞLU ile Türkerler İnşaat A.Ş. adına Gürcan ERDEM ve Rıza TOPÇU arasında karara bağlandıktan sonra Mardin Valisi Mustafa TAŞKESEN’in onayına sunuldu.

 

Protokolün imzalanması esnasında hatıra fotoğrafı çektiren Mardin Valisi, İl Milli Eğitim Müdürü ve Türkerler İnşaat A.Ş. temsilcileri okulun Mardin’e ve tüm Türkiye’e hayırlı olması temennisinde bulunurken bir ay içinde başlayacak olan okul inşaatının en kısa sürede eğitim öğretime kazandırılacağını ifade ettiler.

 

 

Vali Ozan Caddesi Hükumet Konağı /MARDİN - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.