MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile Nisan ayı toplantısını yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürü, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile Nisan ayı toplantısını yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, yılsonu Yaygın Eğitim Faaliyetlerini değerlendirmek için İlimize bağlı tüm Halk Eğitim Merkezleri  Müdürleri,  MESEM Müdürleri ve Olgunlaşma enstitüsü  müdürleri ile bir araya geldi

 

         Halk Eğitim Merkezleri tarafından açılan kursların öneminden bahseden SARI “Toplumun hızlı bir değişimin içinden geçtiğini, ihtiyaçların her geçen gün çeşitlendiğini ve hedef kitlenin her geçen gün genişlediğini belirten SARI: “İlimizde yaşayan her kademeden, farklı eğitim düzeylerine sahip, farklı yaş ve statülerdeki insanımızın ihtiyaç duyduğu eğitime ulaşmasını sağlamakla da görevliyiz. Halk Eğitim Merkezlerimiz bu bakımdan çok önemli bir konumda bulunuyorlar.”dedi. Ayrıca Halk Eğitim merkezleri tarafından açılacak olan yılsonu sergileri ile ilgili yapılması gereken faaliyetlerin planlanması gerektiğine değinip  “yıl sonunda merkezlerimiz tarafından açılan sergilere vatandaşlarımızın büyük katılım gösterdiği ve sergilenen bir çok çalışmanın büyük ilgi görüp beğenildiğini biliyoruz. Bu amaçla yıl boyunca yapılan özel çalışmaların vatandaşların sunumuna sunulması gerekmektedir.” Diyerek, dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

21-04-201621-04-201621-04-201621-04-2016

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.