MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU İçin Veda Yemeği

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU İçin Veda Yemeği

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mevlüt KUNTOĞLU için 30 Ocak 2015 tarihinde Mardin Erdoba Elagance Hotelde bir veda programı düzenlendi.

 

Aralık 2012´den beri Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yürüten Sayın Mevlüt KUNTOĞLU´nun Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanması sebebiyle Mardi´de bir veda programı düzenlendi.

 

Akşam yemeği ile başlayan veda programı veda konuşmaları ve ardından hediye merasimi devam etti. Hediye merasiminden sonra Sayın Mevlüt KUNTOĞLU´nun misafirleri kapıda uğurlaması ve fotoğraf çekimiyle program son buldu. Programa Mardin Valisi Sayın Mustafa TAŞKESEN, vali yardımcıları, bazı kurum amirleri, STK temsilcileri, Siyasi parti başkanları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve bazı camilerin imamları katıldı. Programda Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına söz alan Metin DEĞER, KUNTOĞLU´nun Mardin´de başarılı bir dönem geçirdiğini, nezaket ve letafetle işleri yürüttüğünü ve insani yönünün ön planda olduğunu kaydetti. Ardından kürsüye çıkan Sayın KUNTOĞLU, Mardin´nin bir talihsizliğinin de sürekli personel ve idareci değiştikliği olduğunu belirtikten sonra gelecek günlerde Mardin´in bu talihsizliğini yeneceğine inandığını ifade etti. Konuşmasında her başlayan şeyin muhakkak son bulacağını söyleyen KUNTOĞLU, çalışma arkadaşlarına özverileri ve gayretleri için teşekkür ederek helallik istedi. Programda konuşan Mardin Valisi Sayın Mustafa TAŞKESEN, yeni görevinde Sayın KUNTOĞLU´na başarılar diledi. Program bitiminde tüm misafileri kapıda uğurlayan Sayın KUNTOĞLU, İl ve İlçe Milli Eğitim İdarecileri ile fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.

 

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.