MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yakup SARI Kariyer günleri kapsamında Kızıltepe İlçesi Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesindeydi.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yakup SARI Kariyer günleri kapsamında Kızıltepe İlçesi Özcan Yıldız Anadolu İmam Hatip Lisesindeydi.

Kariyer Günleri kapsamında Kızıltepe İlçesi Özcan Yıldız Anadolu imam Hatip Lisesinde düzenlenen konferansa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yakup SARI ile Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet AĞIRAKÇA konuşmacı olarak katıldı.

Sayın SARI, Öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada “ Kendisinin bir imam hatipli olduğunu söyleyerek İmam Hatiplerin ne kadar önemli olduğunu vurguladı.  Aydınlık Yarınlar olan hedefimize ulaşmak için okumuş manevi değerli yüksek bireyler yetiştirmekten geçtiğinin farkında olduğunu bunun için İmam Hatip Liselerinin bizler ve ülkemizin yarınları için çok önemli olduğunu söylediler.

 

Artuklu Üniversitesi Rektörü Sayın AĞIRAKÇA İse yaptığı konuşmada Yükseköğretimin bireyin hayatındaki yerinin önemine işaret edip, şimdiden meslek programları hakkında gerekli planlamanın yapılmasını ve öğrencilerin kendisini bu programa göre hazırlaması gerektiğini söyledi.

 

01-04-201601-04-201601-04-201601-04-201601-04-2016

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.