MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MİDYAT’TAN GEZİYE GELEN ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLADI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MİDYAT’TAN GEZİYE GELEN ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLADI

Emniyet Müdürlüğünce;  terör örgütlerine karşı yürütülen aktif mücadeleyi desteklemek amacıyla yürütülmekte olan ‘Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri’ çerçevesinde ‘Mardin’de Bir Gün’  projesiyle lise öğrencilerine devletin şefkatli yüzünü göstermek ve emniyet teşkilatı ile öğrenciler arasındaki diyaloğu geliştirmek amacıyla Mardin ilinin tarihi turistik yerlerinin gezdirilmesi ve gezi sonrası bir kurumun ziyaret edilmesi kapsamında öğrencilerimiz ve görevli polisler kurumumuzu ziyaret etti.

           Vali Yardımcısı Sayın Bahattin ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN Midyat ilçemizden gelen öğrencileri toplantı salonumuzda ağırladılar. Vali Yardımcımız ile Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilere geniş zaman ayırarak ilerisi için düşündükleri meslekler, YGS’ye hazırlık ve alan seçimi, okullarında yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili sohbet ettiler.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.