MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pansiyonları Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Pansiyonları Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  A. Vasi ETE ve Şube Müdürü A. Rahman ŞAHİN sorunları, ihtiyaçları ve öğrencilerin beklentilerini yerinde görmek amacıyla Fen Lisesi Pansiyonunu ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında belletici öğretmenlerden pansiyonun durumu, kapasitesi ve yeterlilikleri hakkında bilgi alan Sayın ŞİŞMAN hem kız hem erkek pansiyonunu ziyaret etti. Öğrencilerimizin yaşadıkları sorunları ve ihtiyaçlarını yerinde dinleyen Milli Eğitim Müdürümüz gençlerimizle, geliştirilebilecek çözümler ve okul başarıları üzerine sohbet etti. ‘Öğrencilerimizin geleceğin teminatı olduğunu, başarıya giden yolda kendilerine her türlü desteği sağlamaktan kaçınmayacaklarını’ ifade eden Sayın ŞİŞMAN öğrencilerden büyük ilgi gördü.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fen Lisesi Pansiyonu ziyareti ardından 75. Yıl Cumhuriyet  Mesleki ve  Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunu da ziyaret etti.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.