MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Öğrenci Meclisi Başkanı, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN’ı Makamında Ziyaret Etti.

Mardin İl Öğrenci Meclisi Başkanı Dargeçit Atatürk Ortaokulu  Öğrencilerinden Sümeyye SAYHAN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN’ı  makamında ziyaret etti.
İl Öğrenci Meclisi Başkanı, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN’ı Makamında Ziyaret Etti.

Öğrenci Meclis Başkanı Sümeyye SAYHAN ziyarette öğrenci meclisi olarak planladıkları çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ŞİŞMAN’a bilgi vererek, “Demokrasinin güçlenmesi bilincinin biz öğrencilerden başlayacağı ilkesinden yola çıkarak, Mardin’deki öğrenci kardeşlerimiz arasında bu kültürü oluşturmaya ve yerleştirmeye çalışacağız ve hedefimiz okul içi demokrasi bilincini kazanıp, bu fikri tüm okullarımızda canlı tutmak olup, düşünce farklılıklarını bulup ortak değerler oluşturacağız” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN, insan odaklı demokratik değerlere sahip öğrencilerimizin yetişmesinden dolayı geleceğe umutla baktıklarını belirterek “Toplum refah seviyesinin artmasında ve toplum bilincinin oluşmasında en önemli unsurunun demokrasi olduğunun altını çizerek Milli Eğitim Bakanlığının da bu anlayışla Okul ve illerde Okul ve İl Öğrenci Meclisi Başkanlığı uygulamasını başlatarak Demokrasi kültürünün okullardan başlamasını amaçladığını belirterek ve Öğrenci Meclisi Başkanı Sümeyye SAYHAN’a yapacakları her güzel projenin destekçisi ve karşılaşacakları her sorunun çözümü içinde çaba sarf edeceklerini söyleyerek kendisine ve ekibine Türkiye öğrenci meclisleri başkanlığı seçimlerinde başarılar diledi.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.