MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Dargeçit´te Yapıldı.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Dargeçit İlçesinde yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Dargeçit´te Yapıldı.

Toplantı Öncesi Kaymakam Ziyareti Yapıldı

      İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU Dargeçit Kaymakamı İbrahim GENCER´i makamında ziyaret edip il ve ilçelerdeki Milli Eğitim çalışmalarıyla ilgili kendisine bilgi verip bir süre sohbet ettiler.

       Kaymakam ziyaretinin ardından toplantıya başlamak üzere Konferans Salonuna geçtiler

       Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve ilgili İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

       Toplantıda, Okul yöneticilerinin görevlendirilmeleri, öğrenci kayıt ve yerleştirme durumu, okulların donatım ve ders araç gereç ihtiyaçları, okulların yapım onarım inşaat süreçleri, TEOG kayıt ve nakil işlemleri, değişen mevzuatların değerlendirilmesi, okullaşma oranları gibi konular değerlendirildi

 İl Milli Eğitim Müdürü Sayın KUNTOĞLU: Mardin’de uygulamada birliği sağlamak açısından  Her ay gerçekleştirilen toplantıların Mardin genelinde uygulamada birliği ve eğitimde niteliği gerçekleştirebilmek açısından son derece önemli olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU, toplantı zamanlarının dışında da sürekli iletişim halinde çalışmak gerektiğini kaydetti.

     Konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt KUNTOĞLU başkanlığında gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürleri aylık toplantısı birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından sona erdi.

 

 1 1

Vali Ozan Caddesi Hükumet Konağı /MARDİN - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.