MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI SAVUR’DA YAPILDI.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI SAVUR’DA YAPILDI.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde her ay farklı bir ilçede yapılan aylık değerlendirme ve strateji geliştirme toplantısı 24.04.2015 tarihinde Savur’da yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN başkanlığında yapılan toplantıya ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim müdürlüğünde görev yapan il müdür yardımcılarıyla şube müdürleri katıldı.

Toplantıda ilk önce 2015 yılı yatırım ve onarım programı görüşüldü. Daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından hazırlanan 2015 YGS analizi, ortak sınavlara yönelik yapılan deneme sınavlarının analizi, matematik olimpiyatları ve münazara şenlikleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler ilçe milli eğitim müdürleri ile paylaşıldı. 29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Ortak Sınavların sağlıklı gerçekleştirilebilmesi için alınacak tedbirlerle ilgili görüş alış-verişinde bulunuldu.Ayrıca toplantıda ilimizle ilgili eğitim-öğretim faaliyetlerinin genel değerlendirilmesi ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar ilgili fikir alış verişi yapılarak eğitim-öğretim faaliyetlerinin daha etkin ve verimli bir süreç olarak işlemesi adına kararlar alındı.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.