MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE ZÜMRE KOÇLARI TOPLANTISI MARDİN´DE YAPILDI.

İLÇE ZÜMRE KOÇLARI TOPLANTISI MARDİN´DE YAPILDI.

Mardin merkezde, İlçe zümre koçlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, her branşın il zümre koçu ve il zümre koçu yardımcıları seçildi.

Toplantıda, Mardin il genelinde başarıyı artırmak amacıyla mevcut imkânlar çerçevesinde branşlar açısından yapılabilecek, uygulanabilir, somut çalışmaların neler olabileceğinin değerlendirilmesi ve öneri olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirilmesi, (Yarışma, etkinlik, seminer vb.) ilçelerde yapılan örnek ve verimli çalışmaların paylaşılması ve yapılan örnek çalışmaların hangi ilçeye ait olduğu belirtilmesi, zümre içi paylaşım ve iletişimi artırmak için neler yapılabileceğinin değerlendirilmesi konuları ele alındı.

 

Alınan kararlar toplantı sonunda tutanakla kayıt altına alındı, raporlaştırıldı. Raporlar, incelenerek ilgili birimlerle paylaşıldı. Mardin il genelinde uygulanabilecek örnek çalışmalar, tespit edilerek imkânlar dâhilinde uygulanması sağlanacaktır.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.