MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MARDİN VALİSİ SAYIN ÖMER FARUK KOÇAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞܒMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

           İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü 14/08/2015 tarihinde ziyaret eden Mardin Valisi Sayın Ömer Faruk KOÇAK,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN tarafından karşılandı
MARDİN VALİSİ SAYIN ÖMER FARUK KOÇAK  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞܒMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü 14/08/2015 tarihinde ziyaret eden Mardin Valisi Sayın Ömer Faruk KOÇAK,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ŞİŞMAN tarafından karşılandı. Kurumun iş ve işlemleri ile yürütülen projeler hakkında brifing alan Sayın Valimiz, daire amirleri ile yaptığı toplantıda özellikle eğitim-öğretim kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmaların hassasiyetle yürütülmesi, onarım ve yatırım programlarının ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde planlanmasının sağlanması, hazırlayıcı ve yetiştirici kursların amaçlarına uygun olacak şekilde planlanması ve takip edilmesi ile öğrenci servislerinde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak adına önleyici denetimlerin yapılması ayrıca özel öğretim kurumları ile ilgili denetleme mekanizmasının işletilmesi konusunda hassas olunması konusunda talimatlarda bulundu.

 

  Yapılan toplantının ardından Mardin Valisi Sayın Ömer Faruk KOÇAK İl Milli Eğitim Müdürümüz ve çalışma arkadaşlarına bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileyerek kurumumuzdan ayrıldı.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.