MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MARDİN’DE 10 KASIM TÖRENİ

MARDİN’DE 10 KASIM TÖRENİ

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü münasebetiyle Mardin Hükümet Konağında saat 09:00’da Saygı duruşu ve çelenk sunma töreni, ardından Atatürk Kültür Merkezinde Atatürk’ü anma programı yapıldı.

Atatürk Kültür Merkezinde yapılan programa Mardin Valisi Sayın Mustafa TAŞKESEN, Artuklu Kaymakamı Sayın Soner KARATAŞOĞLU ve Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mevlüt KUNTOĞLU ile il protokol erkânı katıldı.  Programda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mevlüt KUNTOĞLU, yeni neslin yetişmesinde eğitimin önemine Atatürk’ün dikkat çektiğini vurguladı.  

 

                Mardin Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan oratoryonun seslendirdiği şiir ve ağıtlardan sonra Mardin Valisi Sayın TAŞKESEN ve İl Milli Eğitim Müdürü Sayın KUNTOĞLU öğrenciler ve öğretmenleri performanslarından dolayı tebrik ederek birlikte fotoğraf çektirdi. 

 

Vali Ozan Caddesi Hükumet Konağı /MARDİN - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.