MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MAZIDAĞI YUKARI KONAK ORTAOKULU SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

MAZIDAĞI YUKARI KONAK ORTAOKULU SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

     Mazıdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şah Aydıner, Yukarı Konak Ortaokulu Müdürü Nurettin Zirek, Türkçe Öğretmeni Salim Yıldız, öğrencilerden Bedriye Özçelik, Beydanur Çelebi, Halime Hazar ve Mushap Yakçı ile birlikte Okul Dergisi için İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI’yı makamında ziyaret ederek bir röportaj gerçekleştirdi.

     Öğrenciler, Mardin eğitiminin tarihinde olduğu gibi tekrar zirveye çıkabilmesi adına gerçekleştirilen çalışmalar, planlanan projeler hakkında çeşitli sorular sordu. SARI, öncelikle bu güzel ziyaretlerinden dolayı, bu tür çalışmalarla okuluna sahip çıkan, vatanını seven bireyler olma yolunda diğer öğrencilere örnek teşkil ettikleri için memnuniyetini dile getirdi. Öğrencilerin sorduğu bütün sorulara itina ile cevap verip, her zaman Mardin ve Ülkemiz için yararlı olabilecek çalışmalar içinde olmaları, gerçekleştirecekleri bu çalışmalarının ülkemizin geleceğini belirleyeceğinin bilincinde olup ona göre hareket etmeleri gerektiğine vurgu yaptı. SARI, Öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunup yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

12-01-201712-01-201712-01-2017

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.