MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEMUR-SEN MARDİN İL BAŞKANI, SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

MEMUR-SEN MARDİN İL BAŞKANI, SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Memur-Sen Mardin İl başkanı Mustafa AYDIN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup SARI’yı makamında ziyaret etti.

SARI, makamında ağırladığı Memur-Sen Mardin İl Başkanı Mustafa AYDIN ile il genelinde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, Müdürlüğümüze bağlı çalışan personelin durumları ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Memur-Sen Mardin İl Başkanı Mustafa AYDIN:’’ Memur-Sen olarak ilimiz ve ülkemizin her alanda daha ileriye gitmesi ve ülkemizin geleceğini inşa edecek vatanını milletini seven nesiller yetiştirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sizi de bu amaç doğrultusunda yaptığınız çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.’’ dedi.

Nezaket ziyareti için Mustafa AYDIN’a teşekkür eden SARI: ‘’ İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak ailesine, milletine ve ülkesine faydalı yararlı bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz. Sizin de bu değerlerimize sahip çıkan proje ve çalışmalarınızı takdirle karşılıyorum. Çalışmalarınızın eğitim camiamıza büyük katkılar sağlayacağı inancındayım. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.’’ dedi.

17-08-201717-08-201717-08-201717-08-2017

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.