MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NUSAYBİN SILA ORTAOKULU KIZ BASKETBOL TAKIMI TARİH YAZDI

NUSAYBİN SILA ORTAOKULU KIZ BASKETBOL TAKIMI TARİH YAZDI

     Nusaybin Sıla Ortaokulu Kız Basketbol Takımı, İstanbul’da 6.sı düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri gecesinde ‘Sporcu Kardeşliği Özel Ödülü’ne layık görüldü. Köy okulu olmalarına rağmen katıldığı yarışmalarda büyük başarı elde eden köy takımı, Türkiye´de bir ilki başardı.  6.sı düzenlenen Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödül Töreni´nde bu yıl 10 kategoride ödüller sahibini buldu.

     Sıla Ortaokulu Kız Basketbol takımı köy okulu olmalarına rağmen geçtiğimiz yıllarda katıldıkları yarışmalarda büyük başarılar elde etti. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Özkan Eskiyurt yönetimindeki okul takımımız, köy okulu olmalarına rağmen katıldığı şampiyonalarda büyük başarı elde ederek Mardin ve Nusaybin adını en üst basamaklara taşıdı. Sıla Ortaokulu öğrencileri bir köy okulu takımı olarak bir ilki başarırken geceye katılan tüm konukların da yoğun ilgisiyle karşılaştı.

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu başarının elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

26-12-201626-12-201626-12-2016

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.