MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL SINAV LİSESİ ÖĞRENCİLERİ SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

ÖZEL SINAV LİSESİ ÖĞRENCİLERİ SARI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

     Mardin Özel Sınav Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Davut Aksel, Rehberlik Öğretmeni Celal Çakmak, 11 ve 12. sınıf öğrencilerinden Fatima AKTO, İrem ARARAT ve Şirin SELÇUK ile birlikte Okul Gazetesi için İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI’yı makamında ziyaret ederek bir röportaj gerçekleştirdi.

     Öğrenciler, Mardin’in yeniden eğitimin beşiği haline gelebilmesi adına gerçekleştirilen çalışmalar, planlanan projeler hakkında çeşitli sorular sordu. SARI, öncelikle bu güzel ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade edip, okul gazetesi adına çabalamalarını ve gerçekleştirdikleri çalışmalar için tebrik etti. Öğrencilerin sorduğu bütün sorulara itina ile cevap verip, her zaman Mardin ve Ülkemiz için yararlı olabilecek çalışmalar içinde olmaları, gerçekleştirecekleri bu çalışmalarının ülkemizin geleceğini belirleyeceğinin bilincinde olup ona göre hareket etmeleri gerektiğine vurgu yaptı. SARI, Öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunup yaptıkları güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

21-12-201621-12-201621-12-201621-12-2016

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.