MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI: “EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM”

SARI: “EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM”

    İl genelindeki toplam 253 Sınav merkezinde gerçekleştirilen 1. Dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına ortaokul 8. Sınıfta öğrenim gören 16609 öğrencimiz katıldı. İlimiz öğrencilerinin iyi bir üst okula yerleşebilmek için ter döktüğü TEOG sınavları 23-24 Kasım 2016 tarihinde sorunsuz olarak tamamlandı.

    Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI, yaptığı açıklamada; “Sınavların başarılı bir şekilde uygulanmasında desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın Mustafa YAMAN’a sınavın güvenli bir şekilde uygulanmasında özverili çalışmaları nedeniyle İl Jandarma ve İl Emniyetin değerli mensuplarına, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz idarecilerine, sınav komisyon üyelerine, İlçe Milli Eğitim Müdürlerine, okul yöneticilerine, öğretmenlerimize ve yardım hizmetler personeline teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize ve onları yetiştiren fedakar anne ve babalara başarılar diliyorum.” dedi.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.