MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, PERSONEL İLE BİR ARAYA GELDİ.

SARI, PERSONEL İLE BİR ARAYA GELDİ.

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, müdürlüğümüzde görevli Yardımcı Hizmetlilerle bir araya geldi.

Tanışma amaçlı yapılan toplantı, sıcak konuşmalarla başladı.  Personelin sorunlarını teker teker dinleyen SARI, Milli eğitim camiasının temel taşı olan, eğitim ve öğretim alanlarının hazırlanmasını, mekanların eğitime hazır hale gelmesini sağlayan personeli emeklerinden  ve özverili çalışmalarından dolayı içtenlikle teşekkür ettiler.

 

 Tanışma sonrası personeller, tek tek söz alarak görev alanları ile ilgili yaşadıkları sorunların yanı sıra iş verimliliğini arttırabilmeleri açısından karşılaştıkları güçlükleri dile getirirken, Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Bir takım ruhuyla birlik ve beraberlik içerisinde eğitim ve öğretimi daha iyiye, daha ileriye gitmesi için camiadaki herkesin ekip ruhuyla hareket etmesi gerektiğini düşündüğünü ve  milli eğitim camiasında çalışan herkesin karşılaştıkları sorunları kendi kişisel sorunu olarak gördüğünü vurgulayarak, bu sorun ve güçlüklerin çözümlenmesi için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

03-05-201603-05-201603-05-201603-05-2016

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.