MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI,” TEOG SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM”

SARI,” TEOG SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM”

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, TEOG Sınavı ile ilgili yaptığı açıklamada,”İlimizde 238 Ortaokulda 1020 Salonda 16512 8. Sınıf öğrencimiz, 27/04/2016 Çarşamba günü Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Derslerinden 28/04/2016 Perşembe günü, Fen ve Teknoloji, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancıl Dil Derslerinden sınava girecektir.” Dedi.

Sarı;

  “ Yarınlarımız olacak Öğrencilerimiz ;

       Sınavla ilgili olumsuz düşünce ve kaygılardan kendinizi uzak tutun.  Bilginizden emin olup, başaracağınıza inanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

       Değerli Yönetici ve Öğretmen Arkadaşlarım, Sayın Veliler; 

       Çocuklarımızın başarılı olmasında en büyük görev anne ve babaya düşmektedir. Öğrencilerimizin normal yazılı sınavı gibi girecekleri Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) II. dönem 8. sınıf ortak sınavlarında başarılı olmaları en büyük dileğimizdir.   

 

       Öğrencilerimizi yetiştiren ve onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, TEOG sınavına girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.” Dedi. 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.