MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI´NIN BAYRAM MESAJI

SARI´NIN BAYRAM MESAJI

     İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Kurban Bayramı vesilesi ile yayınladığı mesajda;   “Kardeşliğimizin pekiştiği dayanışmamızın arttığı küskünlerin barıştığı bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

    Bayramlar; insanlar arasında sevgi ve saygının güçlendiği, geleneklerin yaşatıldığı,  yardımlaşmanın ve paylaşmanın zirveye çıktığı en özel günlerdir. Bu bayram; aile büyüklerimizi, akrabalarımızı, komşularımızı, gazilerimizi ve şehitlerimizin ailelerini ziyaret ederek birlik ve kardeşliğimizin pekişmesine yönelik zaman geçirmeliyiz.   

  15 Temmuz darbe girişimi ve ülkemizdeki terör olaylarında Şehit olan Aziz Şehitlerimize Allahtan Rahmet, aile ve yakınlarına sabır, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm mesai arkadaşlarımın, milletimizin ve tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını en samimi dileklerimle tebrik eder, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.                                                                                                                                                                                                                                                                  

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.