MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim İl Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim İl Değerlendirme Toplantısı yapıldı

 

 

Mardin il Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Temel Eğitim ve Orta Öğretime yönelik Taşıma yoluyla eğitime erişim il değerlendirme toplantısı yapıldı.

Mardin Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, başkanlığında yapılan toplantıya, Müdür yardımcısı Selahattin GÜNENÇ, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Yusuf ÇELİK, tüm İlçelerin Milli Eğitim Müdürleri ile beraber ilgili şube müdürleri katıldı. İlkokul, Ortaokul ve Lise uygulamalarına ait değerlendirme,  planlama, raporların incelenmesi ve ilçeler arası eşgüdümü sağlama amaçlı yapılan toplantı da, SARI, tüm katılımcılara hitaben  “Taşıma kapsamında eğitim gören öğrencilerimizin bizim için çok önemli olduğunu, eğitimlerinde herhangi bir aksaklığa mahal bırakmaması gerekmektedir” dedi .

 

Önceki dönemlere ait raporların sunumu ve sorunların tespitinden sonra gelecek dönemlere ait taşıma planlanması yapıldıktan sonra toplantı sona erdi.

 

04-05-2016

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 12 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.