MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÜRKİYE OKULLAR ARASI SATRANÇ GRUP MÜSABAKALARI AÇILIŞI İLİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÜRKİYE OKULLAR ARASI SATRANÇ GRUP MÜSABAKALARI AÇILIŞI İLİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_03/18170344_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Beytullah BİRLİK, ilimizde gerçekleştirilen 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Türkiye Okullar Arası Satranç Grup Müsabakaları Açılış Seremonisi'ne katıldılar.
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Müsabakaları Grup Yarışmaları 18-22 Mart 2022 tarihleri arasında Mardin Artuklu Kapalı Spor Salonu'nda yapılacak.
Yarışmalara katılan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.