2024 YAZ DÖNEMİ DYK KURSLARI KAPSAMINDA OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR
Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları, öğrencilerimizin yoğun katılımıyla devam ediyor.![2024 YAZ DÖNEMİ DYK KURSLARI KAPSAMINDA OKUL ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2024_07/23123719_whatsappimage20240723at11.31.34.jpg)
2024 Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir ve Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan, Artuklu Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu ve Artuklu Okay Yaşar Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Okullarda öğrencilerle bir araya gelen İl Müdürümüz Demir, "Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları, sizlerin gelecekteki başarılarınız için önemli bir adımdır. Bu kurslar sayesinde, hedeflerinize daha güçlü ve kararlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çalışkanlık ve azim, başarı yolundaki en değerli silahlarınızdır. Düzenli ve disiplinli bir çalışma ile hem eğitim hayatınızı hem de kişisel gelişiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu süreçte yalnız olmadığınızı bilmenizi isterim. Bizler, öğretmenleriniz ve okul yöneticileriniz olarak her adımda yanınızdayız. Sizlerin başarısı, bizlerin en büyük mutluluğudur. Sizlerin azmi ve çalışkanlığı, bizlere de umut ve motivasyon veriyor. Hepinize bu zorlu ama keyifli yolda başarılar diliyorum. Birlikte daha aydınlık bir geleceğe yürüyeceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı.
Artuklu Okay Yaşar Ortaokulu'nda LGS kapsamında 1. Nakil Tercihlerinde bulunan velilerimiz ve öğrencilerimizle sohbet eden İl Müdürümüz Murat Demir, okul yöneticilerimizden süreç ile ilgili bilgi aldı.
İl Müdürümüz Demir, Okul yöneticileri ve öğretmenlere özverili çabaları için teşekkür ederek okullardan ayrıldı.