2024 YAZ DÖNEMİ DYK KURSLARI KAPSAMINDA OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİK
![2024 YAZ DÖNEMİ DYK KURSLARI KAPSAMINDA OKULLARIMIZI ZİYARET ETTİK](/meb_iys_dosyalar/2024_07/11132425_whatsappimage20240711at11.40.01.jpg)
2024 Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, Artuklu Şehit Pilot Teğmen Ayfer Gök Ortaokulu, Artuklu Şehit İlhan Varank Ortaokulu ve Artuklu Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti.
Okullarda öğrencilerle bir araya gelen İl Müdürümüz Demir, "Sabırlı ve planlı çalışma ile geleceğinizi en iyi şekilde inşa edebilirsiniz. Eğitimde azim ve kararlılıkla hedeflerinize ulaşmak daha kolay olacaktır. Bu yolda en iyi yardımcınız kitaplar olacaktır. Geleceğin başarılı bireyleri olma yolunda atacağınız her adımda bizler de sizlerin yanında olacağız. Hepinize başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.
Okul yöneticileri ve öğretmenlere özverili çabaları için teşekkür eden İl Müdürümüz Demir, çalışmalarında başarılar dileyerek eğitimin her daim bir öncelik olduğunu ve birlikte daha aydınlık yarınlara ulaşacaklarına inandığını belirtti.