MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AZİZ SANCAR ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ŞANLIURFAYI GEZDİ
![AZİZ SANCAR ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ŞANLIURFAYI GEZDİ](/meb_iys_dosyalar/2017_05/08140855_a_7.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi programında sergiledikleri başarılı performanslarından dolayı, Artuklu Aziz Sancar Anadolu Lisesi öğrencilerine, SODES ‘7 Renk 7 Bölge Gökkuşağı’ projesi kapsamında Şanlıurfa’ya bir gezi düzenleyerek 18 Mart gibi şanlı tarihimizin unutulmaz zaferini ve vatanı borçlu olduğumuz şehitlerimizi güzel bir şekilde anmaya vesile oldukları için teşekkür etti.