MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER TARAFINDAN VERİLEN BAŞARI BELGELERİNİN, MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE GÖREV YAPAN YÖNETİCİLERİMİZE TAKDİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

BAKANIMIZ SAYIN MAHMUT ÖZER TARAFINDAN VERİLEN BAŞARI BELGELERİNİN, MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE GÖREV YAPAN YÖNETİCİLERİMİZE TAKDİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER, "Yaklaşık bir buçuk yıllık uzaktan eğitimden sonra tüm sınıf seviyelerinde haftada beş gün yüz yüze eğitime geçebilmek, gerçekten kararlı adımlar ve kurallara titizlikle riayet edilmesini gerektiriyordu. Bakanlık olarak tüm öğretmenlerimiz ve idari personelimize okullarımızın yüz yüze eğitime devam etmesindeki kararlı duruşları, sorumlulukları paylaşmaları ve emekleri nedeniyle teşekkür etmek için başarı belgesi düzenleyerek ilettik. Tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyorum." ifadelerini kullanarak salgın döneminde fedakarlık gösteren tüm öğretmenlere ve idari kadroya başarı belgesi gönderdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR; Müdürlüğümüz kadrosunda görev yapan yöneticilerimize Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER'in gönderdiği başarı belgelerini takdim etti.

Salgın sürecindeki fedakâr tutumları ile ekip ruhu içinde hareket ederek eğitim öğretim faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesini sağladıkları için yöneticilerimize teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz, bundan sonraki çalışmalarda da el ve gönül birliği ile hareket edileceğini ifade ederek yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.