MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"BARIŞ PINARI HAREKATI" KAPSAMINDA EĞİTİME ARA VERİLMESİ KONUSUNDA DUYURU
![](/www/images/mansetresim.png)
Mardin İlimiz Nusaybin İlçesi'ndeki tüm okullarımız ile Artuklu ve Kızıltepe İlçeleri'nin Suriye sınırına yakın yerleşim yerlerindeki toplam 156 okulumuzda 21-25 Ekim 2019 tarihlerinde beş (5)gün süre ile Eğitime ara verilmiştir. Eğitime ara verilen okullarımız Kaymakamlıklarımız, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından duyurulmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.