MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dargeçit Kaymakamı Sayın Ömer ÖZBAY ve KOSGEB İl Müdürü Sayın Abdullah YURTEN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'e göreve başlaması vesilesi ile "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular

Dargeçit Kaymakamı Sayın Ömer ÖZBAY ve KOSGEB İl Müdürü Sayın Abdullah YURTEN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'e göreve başlaması vesilesi ile

     Dargeçit Kaymakamı Sayın Ömer ÖZBAY ve KOSGEB İl Müdürü Sayın Abdullah YURTEN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'e göreve başlaması vesilesi ile "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulunarak kendisine yeni görevinde başarılar dilediler.

     Ziyaretleri esnasında Dargeçit Kaymakamı Sayın Ömer ÖZBAY ile Dargeçit ilçemizdeki eğitim ve öğretim faaliyet ve yatırımlarını değerlendiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, KOSGEP İl Müdürü Sayın Abdullah YURTEN ile eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında kurumlar arası iş birliği istişarelerinde bulundu.

     En değerli yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunu ve bu hususta her türlü desteği vereceklerini ifade eden Dargeçit Kaymakamı Sayın Ömer ÖZBAY ve KOSGEP İl Müdürü Sayın Abdullah YURTEN'e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.