MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EVLİYA ÇELEBİ ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI İLE İLİMİZE GELEN ÖĞRENCİLERİMİZİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK

EVLİYA ÇELEBİ ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMI İLE İLİMİZE GELEN ÖĞRENCİLERİMİZİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Ar-Ge ve Projeler Daire Başkanlığı "Evliya Çelebi Öğrenci Değişim Programı" adıyla yeni bir özgün ve model uygulamayı hayata geçirmektedir. Program pansiyonu olan Anadolu İmam Hatip Lisesindeki öğrencilerimize, ülkemizin farklı il ve bölgelerinin tarihî ve kültürel zenginliklerini tanıtma, farklı kültür çevrelerinde yetişmiş öğrencilerin sosyo-kültürel açıdan birbirlerini tanımalarını sağlama, kardeşlik duygularının gelişmesine katkıda bulunma, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük faaliyetlerine katılma amacıyla hazırlanmıştır.

Proje kapsamında ilimize gelen Kahramanmaraş Yedi Güzel Adam Proje AİHL öğrencilerimiz, okul yöneticileri ve öğretmenlerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'i ziyaret etti.

Evliya Çelebi Öğrenci Değişim Programı'nın verimli olmasını diler, ziyaretleri için değerli misafirlerimize teşekkür ederiz.

 

23-05-202223-05-2022

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.