MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVER İŞ İNSANIMIZDAN KIZILTEPE İLÇEMİZE 24 DERSLİKLİ OKUL

HAYIRSEVER İŞ İNSANIMIZDAN KIZILTEPE İLÇEMİZE 24 DERSLİKLİ OKUL

İlimizdeki eğitim öğretim kurumlarının sayısı her geçen gün artıyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Demir'i ziyaret eden Hayırsever İş İnsanı Hasan Keleşoğlu, Kızıltepe ilçemizin Yenikent Mahallesi'nde yapılacak olan 24 derslikli ortaokul binasının yapımını üstlenerek ilimiz eğitimine tekrar katkıda bulundular. Aynı iş insanımız daha önce de Artuklu ilçemize bağlı Sakalar Mahallesi'nde 8 derslikli Sakalar İlkokulu/Ortaokulu binasının yapımını gerçekleştirmişti.

İl Müdürümüz, "Muhakkak ki bir ülkeye yapılacak en güzel ve en kalıcı yatırım; o ülkenin eğitim öğretimine yapılacak olan yatırımdır. Eğitim öğretimin bir ülkede nicelik ve nitelik olarak iyileşmesi ise sadece devletin değil, toplumun tüm paydaşlarının ortak sorumluluk ve ödevi dahilindedir. Bu hususta hassasiyet göstererek her fert imkânları ölçüsünde ülkemizin geleceği adına elinden gelen çabayı göstermelidir. Değerli İş İnsanımız Sayın Hasan Keleşoğlu, yeniden bir okul binamızın yapımını üstlenerek güzel bir duyarlılık ve nezaket örneği sergilemiştir. Kendilerine ilimiz eğitim öğretimine sağladıkları destekler dolayısıyla teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.