SARI, YEŞİLLİDE OKULLARI ZİYARET ETTİ
![SARI, YEŞİLLİDE OKULLARI ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2018_05/24101848_20180523083710_5M0A1015.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında kırsal mahallelerde bulunan okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.
SARI, Temel Eğitim’den sorumlu Şube Müdürümüz Tekin ORUÇ ile Yeşilli ilçemizde bulunan Uzunköy ( Kêlendera ) ve Sancar ( Tıxub ) İlkokulu’nu ziyaret etti.
SARI, ziyaret ettiği okullarda sınıfları gezerek öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi. Ziyaret ettiği okullarda öğretmenlerimizle de bir araya gelen SARI, öğretmenlerimizin istek ve şikayetlerini dinledi.