SARI, ŞOFÖR PERSONELLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ
![SARI, ŞOFÖR PERSONELLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2018_12/18103447_1_2.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Müdürlüğümüzde şoförlük yapan mesai arkadaşlarımızla makamında bir araya geldi.
Toplantıda; araçların kışlık bakımları, araçların gereksiz çalıştırılmaması, trafik kurallarına uyulması, amirlere, misafirlere ve mesai arkadaşlarına karşı saygılı olunması gibi konular yer aldı.
Personelin sorunlarını dinleyen SARI: “Geleceğin aydınlık nesilleri, değeri hiçbir şey ile ölçülemeyen geleceğimizin teminatı, öğrencilerimiz için burada olduğumuzu unutmadan yaptığınız özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum’’ dedi.