MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARI, NUSAYBİN İLÇEMİZDE ORTAOKUL MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

SARI, NUSAYBİN İLÇEMİZDE ORTAOKUL MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

SARI, İlimizde 2019-2020 eğitim-öğretim yılı sene başı hazırlık çalışmaları, merkezi sınav sonuçlarının istatistiki bilgilerinin değerlendirilmesi amacıyla ortaöğretim merkezi sınav sisteminin uygulandığı okullarının müdürleriyle bir araya geldi.

     SARI, okulların kalitesini ve öğrencilerin niteliklerini artırmaya yönelik yapılan toplantıda, şunları aktardı: "Bulunduğumuz makamlar, üzerimize büyük sorumluluklar yüklemektedir. Hal böyle olunca sizler tabiri yerindeyse eğitim sistemimizin Uç Beylerisiniz, bu durum okullarımızın kalitesini ve öğrencilerimizin niteliklerini arttırma hususunda siz değerli hocalarımıza büyük bir görev yüklemektedir. Okullarımızın eğitimini şekillendirecek olanlar sizlersiniz diye ilave etti. Bunun için yüreğimizi ortaya koymalıyız ki yapabileceklerimizin en iyisini yapmaya muvaffak olalım. Hedefimiz Vatanını milletini seven, elinden ve dilinden zarar gelmeyen bir nesil yetiştirmek diye aktardı. Bütün öğrencilerimizin iyi yetişmesi ülkemizin ve geleceğimizin ihyasına vesile olacaklardır; diyen SARI, ülkemizin kalkınması öğrencilerimizin yetişmesiyle mümkündür." dedi.   

       Bu ise gecelerimizi ve gündüzlerimizi öğrencilerimize adayarak gerçekleştirebileceğimizi aktaran SARI toplantıya katılımlarından dolayı Okul Müdürlerine teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.

 

12-09-201912-09-2019

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.