MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR "İNSAN HAKLARI" KONULU RESİM YARIŞMASINDA İL BİRİNCİLİĞİ ELDE EDEN ÖĞRENCİMİZİ MAKAMINDA AĞIRLADI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü münasebetiyle Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu tarafından düzenlenen "İnsan Hakları" konulu resim yarışmasının sonuçları açıklandı. Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu ile Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Kızıltepe Mehmet Emin Değer Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Ardilan FARİS, il birinciliği elde etti.  Değerli öğrencimizi makamında ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, öğrencimizi başarısından ötürü tebrik etti. Öğrencilerimizin sanatsal faaliyetlerini her zaman desteklediklerini ifade ederek bu tür başarıların artması için Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak gerekli koşulların öğrencilerimize sağlanması için her türlü çabanın sarf edileceğini söyledi.  Öğrencimizi, ona destek olan veli ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.