MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİDYAT BELEDİYE BAŞKANI SAYIN VEYSİ ŞAHİN, MİDYAT İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN MEVLÜT TÜYLÜ VE İŞ İNSANI SAYIN AZİZ DEMİR, İL MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR

MİDYAT BELEDİYE BAŞKANI SAYIN VEYSİ ŞAHİN,  MİDYAT İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN MEVLÜT TÜYLÜ VE İŞ İNSANI SAYIN AZİZ DEMİR, İL MÜDÜRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'in yeni görevine başlaması münasebetiyle Midyat Belediye Başkanı Sayın Veysi ŞAHİN,  Midyat İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt TÜYLÜ ve İş İnsanı Sayın Aziz DEMİR müdürlüğümüzü ziyaret ederek İl Müdürümüze "hayırlı olsun" ve "başarı" dileklerini ilettiler. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz, yapılan ziyaret için kendilerine teşekkür ederek il genelinde olduğu gibi Midyat ilçemizde de eğitim öğretim süreçleriyle ilgili planlamalar yapıldığını ve bu süreçte tüm paydaşlarımızla el ve gönül birliği ile çalışacaklarını ifade etti.

Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederiz.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.