MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BİRİNCİ DÖNEM SONU MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BİRİNCİ DÖNEM SONU MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Meslektaşlarım ve Saygıdeğer Velilerimiz,

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının Birinci Dönemini hep birlikte geride bıraktık. Bu süreçte, salgın tedbirlerine riayet ederek çocuklarımız için var gücüyle çalışan tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve siz değerli velilerimize canıgönülden teşekkür ediyorum.

 

Kıymetli Meslektaşlarım,

Salgın tedbirlerinin uygulanması konusunda olağanüstü gayret göstererek yüz yüze eğitimin kesintiye uğramadan devam etmesinde büyük bir rol aldınız. Bununla beraber biliyoruz ki sizler, evlatlarımızın; milli ve manevi değerlerimizin idrakinde, çağımızın gereklerinin farkında, merak eden, sorgulayan, araştıran, bilgi ve teknolojinin imkânlarını ülkemiz ve dünyamızın iyiliğini gözeterek değerlendiren fertler olarak yetişebilmesi için büyük gayret gösteriyorsunuz. Gösterdiğiniz fedakârlıklar için her birinize ayrı ayrı teşekkür eder; sizlere bedenen ve zihnen dinlenebileceğiniz, salgına karşı önlemi elden bırakmadan sevdikleriniz ile vakit geçirebileceğiniz güzel bir tatil dönemi dilerim.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Sizlerin de desteğiyle Covid-19 tedbirlerinin okullarımızda titizlikle uygulanmasıyla birlikte evlatlarımızın, uzun bir aradan sonra yeniden kesintisiz yüz yüze eğitime başladığı bir dönemi geride bıraktık. Okullarını ve arkadaşlarını çok özleyen çocuklarımız, bu süreçte akademik olarak adaptasyon konusunda ilk etapta biraz zorluk yaşamış olabilir. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın, bu süreci başarı ile atlatmalarında siz kıymetli velilerimizin göstermiş olduğu fedakârca çabaların farkındayız. Bu fedakârlıklarınız için sizlere teşekkürlerimi sunar, gözbebeğimiz olan çocuklarımızla güzel vakit geçirmenizi temenni ederim.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yoğun ve yorucu bir dönemi geride bıraktınız. Şimdi hepinizin dinlenme zamanı. Karnelerinizdeki notların durumu ne olursa olsun bilmenizi isterim ki sizler bizim için çok değerlisiniz ve tıpkı aileniz gibi bizler de sizleri çok çok seviyoruz. Sizi özleyeceğimiz bu kısa tatilden sonra sizlere kavuşacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bu tatilde iyice dinlenmenizi, sağlığınıza dikkat etmenizi ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ederek hepinize iyi tatiller dilerim.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.