İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, Kızıltepe Halk Eğitim Merkezi Yöneticileri İle Bir Araya Geldi
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir, Kızıltepe Halk Eğitim Merkezi Yöneticileri İle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2024_07/25161259_whatsappimage20240725at12.25.553.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Demir başkanlığında, Hayat Boyu Öğrenme Şubesinden sorumlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sabahattin Sümer ve Kızıltepe Halk Eğitim Merkezi yöneticilerinin katılımıyla Halk Eğitimi Merkezince açılan kurslar ile ilgili 2024-2025 eğitim öğretim yılında açılacak kursların planlamasına yönelik toplantı yapıldı.
Halk Eğitim Merkezlerinde, eğitimlerin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamak amacıyla çeşitli adımlar atmak amacıyla atölye, kurs ve katılımcı sayısının artırılması, kurs çeşitliliğinin zenginleştirilmesi ve vatandaş taleplerinin dikkate alınması değerlendirildi. Ayrıca, kursların verimliliğinin artırılması ve bu eğitimlerin üretime dönüştürülebilmesi için yapılan mevcut çalışmaların yanı sıra gelecekteki planlar da ele alındı.
Toplantı, İl Müdürümüz Murat Demir'in, Kızıltepe Halk Eğitimi Merkezi Yöneticilerimize gösterdikleri emek ve çabalar için teşekkür ederek, desteklerinin önemini vurgulamasıyla son buldu.