MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR, KURUM PERSONELİMİZLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR, KURUM PERSONELİMİZLE TOPLANTI DÜZENLEDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR; Müdürlüğümüzde görev yapan Eğitim Müfettişleri Başkanı, Eğitim Müfettişleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve personelle toplantı düzenledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda; çalışmalarımızda el ve gönül birliği içinde hareket etmenin öneminden bahsederek "Her birimiz bulunduğumuz yerin ve bizlere verilen görevlerin hakkını verebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermeliyiz. Eğitim ve öğretim alanında ilimizin hak ettiği yerlere gelebilmesi, büyük eğitim ailesinin fertleri olarak bizlerin çabasına bağlı. İşimizi en iyi şekilde yaparak devletimize ve milletimize en güzel şekilde hizmet etmiş oluruz. Yaptığımız iş her ne olursa olsun, o işte muvaffak olmamız; ilk olarak işimizi sevmemize sonrasında ise muvaffakiyet için sebatla çabalamamıza bağlı. Bu süreçte mesai arkadaşlarımızla iletişim ve iş birliği içinde hareket etmemiz hem bir zaruret hem de resmi, kişisel ve sosyal ilişkilerimizin daha iyi ve daha güçlü olabilmesi için belirleyici bir etken. Bu durumda ekip arkadaşlarımızla teşrikimesailerimizde karşılıklı saygı ve sevgi, anlayış ve hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma yalnızca fert olarak bizleri daha mutlu etmekle kalmayacak ayrıca kurum olarak Müdürlüğümüzün de çalışmalarında daha güçlü, daha hızlı, daha aktif ve daha faydalı hizmetler sağlamasına katkı sağlayacaktır. Bunun için görevlerimizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye özen gösterelim. Herhangi bir iş için kurumumuzu ziyaret eden tüm misafirlerimizi güler yüzle karşılayarak en güzel şekilde ağırlamaya, kendilerine iş ve işlemlerinde yardımcı olmaya hususiyetle gayret gösterelim." ifadelerini kullanan İl Müdürümüz, çaba ve çalışmaları için Müdürlüğümüzde görev yapan personele teşekkür etti.

Toplantı; İl Müdürümüzün toplantıya katılan personelin soru, görüş, öneri ve taleplerini dinlenmesi ile sonlandı.

 

13-05-202213-05-202213-05-202213-05-202213-05-2022

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.