MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM MESAJI

6 Şubat Pazartesi günü 2022-2023 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başlıyoruz.

Her geçen gün artan heyecan ve azmimizle yeni dönemi de tüm öğretmen, öğrenci, çalışan ve velilerimizle en verimli ve güzel şekilde geçireceğimize inanıyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bugünün küçükleri yarının büyükleri olan evlatlarımız sizlerin elinde şekillenmektedir. Özverili gayretleriniz ve fedakârlıklarınız sayesinde hayallerine ve hedeflerine emin adımlarla ilerleyen öğrencilerimize, rehberliğinizle ışık olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Hepinize başarılar ve güzel hatıralarla anacağınız güzel bir eğitim öğretim dönemi diliyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Biz her gün, önceki gün bulunduğumuz noktadan daha iyi bir noktaya gelmek hedefiyle öğrencilerimiz için durmadan çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin desteğini yanımızda hissetmek hem bizlerin hem de öğrencilerimizin şevk ve gayretini arttırıyor. Yeni dönemde de sizlerle uyum ve iş birliği içinde hareket ederek güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyor, destekleriniz için sizlere teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Kısa molamız bitti, umarım hepiniz dilediğiniz gibi güzel bir tatil dönemi geçirmişsinizdir. Şimdi dinlenmiş ve dinamik bir şekilde ders başı yapma zamanı. Hep birlikte yeni bilgiler öğreneceğimiz, güzel tecrübeler edineceğimiz bu dönemin sizler için başarı ve mutlulukla geçmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 eğitim öğretim yılının özelde ilimiz genelde ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

 .

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.