MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN ARA TATİL MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN ARA TATİL MESAJI

Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrencilerimiz ve Saygıdeğer Velilerimiz,

7 Şubat'ta başladığımız 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'nın 2.Dönemi'ne ara tatil ile kısa bir mola veriyoruz.

Öğrenci ve öğretmenlerimizin iyice dinlenip hoşça vakit geçirmesini umduğumuz bu ara tatilde, Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz çalışmaya devam edip okullarımızın yeniden çocuklarımızın cıvıl cıvıl sesleri ile dolmasını bekleyeceğiz.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Öğrencilerimizin en güzel şekilde yetişmesi için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Sizler sayesinde geleceğimiz olan evlatlarımız akademik, sosyal ve kültürel anlamda donanımlı fertler olarak yetişiyor. Sizlerin rehberliği ve çabaları ile eğitim ve öğretimde hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Her birinize fedakârca emekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ediyor ve güzel bir tatil dönemi geçirmenizi temenni ediyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Çocuklarımızın sosyal iletişimlerini geliştirecek aktivitelerle var olan yeteneklerini veya keyif aldıkları hobileri keşfetmelerine olanak sağlamak böylece özgüvenlerini güçlendirmeleri için onları teşvik etmek, gelecekteki mesleki yaşantılarına da şimdiden yatırım yapmak anlamını taşıyor. Bu minvalde ara tatilde, öğrencilerimizle verimli vakitler geçireceğinize inanıyor ve bunun için sizlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Sınavlarınız bitti ve şimdi bir güzel dinlenme zamanı. Hepinize bol bol kitap okuduğunuz, gönlünüzce oyunlar oynayıp spor yaptığınız, yeni şeyler öğrenerek kendinizi geliştirdiğiniz, aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirdiğiniz güzel bir tatil dönemi diliyorum.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.