MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN ARA TATİL MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN ARA TATİL MESAJI

Kıymetli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz,

12 Eylül'de kapılarını açıp çocuklarımızın cıvıl cıvıl sesleriyle koridorlarını doldurduğumuz okullarımızın 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı'nın 1.Dönemi'ne kısa bir mola veriyoruz.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Çocuklarımızın eğitim öğretim imkânlarından en iyi şekilde faydalanabilmeleri için özverili çalışmalarınızın farkındayız. Siz değerli öğretmenlerimizin büyük katkılarıyla evlatlarımızın akademik, sosyal ve kültürel anlamda donanımlı bireyler olarak toplumda yer almaları söz konusu. Biliyoruz ki sizlerin rehberliği ve çabaları ile eğitim ve öğretimde hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Bu tatil döneminde de kısa bir mola vererek kaliteli bir dinlenmeyle daha güçlü ve istekli dönmenizi temenni ediyorum. Verdiğiniz emekler yadsınamaz, emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Her bir evladımızın aslında vatanımızın gelecekti gerçek sahipleri olduğunun farkındayız. Onlara verebileceğimiz en değerli şeylerden biri de medeni cesaretlerini kazanmalarını sağlayarak sosyal iletişimlerini geliştirmek olacaktır. Sosyal iletişimi gelişen çocuğumuzun özgüveni de artacağından gelecekteki yaşamına ciddi manada yatırım yapmak demektir. Bu yüzden çocuklarımızla daha çok zaman geçirme fırsatını elde ettiğiniz bu ara tatilde, onlarla daha verimli vakitler geçireceğinize inanıyoruz. Eğitim öğretim serüvenimizde bizlerle iş birliği yaparak her zaman desteklerinizi esirgemeden çocuklarımıza birer rehber oldunuz. Anlayışınız ve iş birliğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz.

Sevgili Çocuklarımız,

Sizi iyi hissettirecek, geleceğiniz için yatırım olarak gördüğünüz etkinlikleri yapmaya vakit ayırmak, yenilenmek ve motivasyonu arttırmak adına ara tatil çok güzel bir fırsattır. Dinlenmek, asla tembellik etmek değildir. Kimi zaman güzel bir kitabın sayfaları arasında dinlendiğinizi görebilirsiniz. Ayrıca kitap okumak; yeni dünyalar keşfetmenize, ufkunuzu genişletmenize, derslerinizdeki başarılarınızı arttırmanıza yardımcı olur. Bu ara tatilde keyifli vakitler geçirmeyi, ailenize ve kişisel gelişiminize vakit ayırmayı unutmayın. 21 Kasım Pazartesi günü dinlenmiş, sağlıklı ve daha güçlü bir şekilde görüşmek üzere; hepinize ayrı ayrı güzel bir tatil dönemi dilerim.

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.