MARDİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN BAYRAM MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT DEMİR'İN BAYRAM MESAJI

Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının en üst düzeyde yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmuş olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız sevgi, saygı, merhamet, barış, paylaşmak ve şükür gibi önemli değerlerimizi bizlere hatırlatan; kardeşlik, komşuluk, dostluk ve akrabalık ilişkilerimizi tazeleyerek güzelleştiren özel günlerimizdir. Bu kıymetli günlerde tüm sevdiklerimizle bayramlaşarak, kırgınlık ve küslükleri bir kenara bırakarak, büyüklerimize duyduğumuz hürmeti ve küçüklerimize duyduğumuz muhabbeti onlara hissettirerek bayramın manevi iklimini en güzel şekilde yaşayalım.

Kardeşliğin, paylaşmanın, yardımlaşmanın, dayanışmanın güçlenmesine vesile olan Kurban Bayramı'nın hayırlar ve güzellikler yeşerten o eşsiz manevi iklimini, yakın çevremizden başlamak üzere hep birlikte ülkemiz ve dünyamıza yayalım.

Bu his ve fikirlerle birlik ve beraberlik içinde geçireceğimiz mübarek Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor; eğitim camiamızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla tebrik ediyorum.

 

Murat DEMİR

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü

Yenişehir Mahallesi 34. Sokak No 9 Artuklu / Mardin - 0482 212 1258 / 0482 212 3775 / 0482 212 6239

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.